O nás

Výroba kachlových kamen, krbových kamen a krbů byla zahájena již v roce 1988. Naše práce je založena na tradičních kamnářských technikách při stavbě kamen i výrobě kachlů.

Jsme výrobci originálních kachlových kamen a krbů, se kterými se můžete setkat na mnoha krásných místech. Rokoková kamna a repliky historických kamen naleznete v mnoha zámcích a hradech po České republice. Mimo výrobu replik stavíme také klasická kamna, supermoderní krbová kamna a krby na míru.

Při výrobě kachlů pro kachlová kamna a krby používáme hlínu nejvyšší kvality, se zaručenou stálostí barevnosti střepu, což nám umožňuje používat i transparentní glazury a dosahovat tak při výrobě kachlových kamen nádherných barev, které jsou vhodné nejen do zámků a hradů, ale i do nových domů s klasickým interiérem. Pro výrobu moderních kachlových kamen a krbů používáme naopak krycí a umělecké glazury, které se hodí i do nejmodernějších interiérů.

Investice do nezávislého vytápění Vašeho domu nebo chalupy, se při dnešních cenách energií rychle vrátí. Zároveň je interiér Vašeho domu obohacen o kus “krásného nábytku”. Při výrobě kachlových kamen, krbových kamen a krbů je pro nás na prvním místě kvalita. Na stránkách www.vilimek.cz se z našich prací můžete sami přesvědčit, jak se nám to daří.